● Розчини протарголу 1%, 2%, 3%
Застосовують як антисептичний та протизапальний засіб для лікування слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, для промивання уретри.
● Розчини коларголу 1%, 2%, 3%
Використовують для промивання гнійних ран, широко використовують в урологічній практиці, при гнійних кон’юктивітах за призначенням лікаря.
● Суспензія від стоматиту №1 та №2
Суспензія №1 з анестезином-застосовується при стоматитах та інших запальних захворюваннях ротової порожнини. Слизова оболонка змазується перед їжею.
Суспензія №2 – використовується після їжі, шляхом нанесення на слизову оболонку ротової порожнини.
● Розчин натрію тетраборату (бури) 20% в гліцерині
Використовують зовнішньо як антисептичний засіб для спринцювання, полоскання та змазування.
● Присипка з метронідазолом
Чудовий засіб для лікування трофічних язв при захворюваннях периферичних судин ( вен,артерій ), для лікування діабетичної, ангіопатії, довгонезаживаючих ран в хірургічній практиці.
● Розчин фурациліну 0,02%
Антибактеріальний засіб, застосовується при гнійно-запальних процесах, пролежнях, опіках, для промивання гайморових пазух.
● Розчин етакридину лактату (ріванолу) 0,1%
Використовується тільки зовнішньо для обробки та лікування свіжих та інфікованих ран. При фурункулах, карбункулах абсцесах використовують розчин у вигляді примочок, тампонів. При запальних процесах слизової оболонки рота, носа, горла призначають полоскання.
● Складна мазь від гаймориту
Антисептичний, антимікробний засіб для лікування придаткових пазух носа (риніт, гайморит).
● Спирт саліцилово-резорциновий
● Молочко Відаля
● Рідина для обличчя з сіркою
● Рідина для обличчя з календулою
Ці чотири лікарські форми широко використовуються в дерматологічній практиці як антисептичні та дезінфікуючі засоби зовнішнього застосування. Зокрема йдеться про лікування акне, вугрі та ектопаразити (короста).
● Водний розчин метиленового синього 2%