Cоциальные программы

В аптечній мережі «Ліки Полтавщини» діють соціальні програми, що дозволяють власникам карт придбати дорогі препарати значно нижче роздрібної ціни.

MEDICARD

Ефективність призначеного курсу терапії в більшості визначається дотриманням його тривалості. Вартість курсу лікування впливає на його тривалість. Програма MEDICARD організована з метою підтримки дотримання курсу лікування.
Ознайомитись з діючими пропозиціями тут.

Пам’ятайте, самолікування шкідливе для Вашого здоров’я!

Оранж кард

Аптечна мережа «Ліки Полтавщини» є партнером програми «Оранж кард» , завдяки чому всі мешканці нашого міста мають змогу придбати певні лікарські засоби зі значними знижками. Програма доступу до медикаментів «Оранж кард» організована компаніями групи «ГлаксоСмітКляйн» в 2001 році. В 2003 році ініціатива компаній групи «ГлаксоСмітКляйн» «Оранжкард» удостоєна премії «Корпоративна соціальна відповідальність в США» після чого вона переросла в масштабний проект «GSK For You» і «TogetheRx», в який входять 18 мультифункціональних фармацевтичних компаній. Дізнайтесь більше про програму тут.

Пам’ятайте, самолікування шкідливе для Вашого здоров’я!

Abbott card

Програма Аbbot card (Аббот кард) надає можливість придбання ефективних препаратів за більш доступною ціною. Знижка 30% надається на купівлю з 2-ої по 9 –ту упаковку. Скористатися пропозицією мають змогу власники картки програми Аbbot card (Аббот кард).Картка Аbbot card видається пацієнту лікарем тільки для особистого використання і не підлягає передачі третім особам. Активація карти після здійснення 1-ої покупки в одній із аптек, які приймають участь у цій програмі. Детальніше про умови участі в проекті дізнайтесь на сайті проекту Аbbot card.

Пам’ятайте, самолікування шкідливе для Вашого здоров’я!

Терапия +

Ця програма призначена зробити ефективне і високоякісне лікування всесвітньо відомими препаратами більш доступними для Вас, допомогти Вам дізнатись більше про захворювання та надати підтримку в лікуванні. У випадку з багатьма хронічними захворюваннями успіх лікування залежить від довготривалого і регулярного прийому препаратів, призначених лікарем .В більшості випадків високоефективні препарати дають перші результати достатньо швидко – симптоми захворювання зникають або стають менш виявленими.Це тимчасове полегшення призводить до безпечності :людина вважає ,що більше немає необхідності продовжувати прийом лікарських засобів. Також відомо що через високу вартість більшість пацієнтів припиняють лікування або замінюють призначений препарат на більш дешевий. Більше про програму дізнайтесь тут.

Пам’ятайте, самолікування шкідливе для Вашого здоров’я!